Aslan Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

9 Ocak 2022

Aslan Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Aslan;

Pazartesi günü eşinizle birlikte yurtdışı planları yapabilir, eğitim aldığınız konularla ilgili ortaklı projeler geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar sebepli konular gündeme gelebilir. Çocuklarınız için harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Fark etmeden hobilerinize çok fazla para harcaması gerçekleştirebilirsiniz. Perşembe günü Merkür durağan pozisyonuna geçiyor ve Cumartesi günü Retro hareketine başlayacak. Kafanız daha çok ilişkilere ve ortaklıklar ile alakalı konulara takılabilir. Eski ortaklarınız ve davalar gündeme gelebilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.