Aslan Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Temmuz 2023

Aslan Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken hayal kırıklıklarınız, endişeleriniz, gizlediğiniz konularınız ve kısıtlanma hissiniz ile gündeminizde olacak. Kendi içinizdeki çözülmeleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfettiğiniz bir süreç geçirebilirsiniz. Maddi olanaklarınızla ilgili detaylı incelemeler yapabilirsiniz. Ek gelir yaratma konusunda yeteneğinizi ortaya koyabilirsiniz. Günlük rutin olaylardan etkilenebilirsiniz. Enerjinizi ve gücünüzü işinize yöneltirseniz üretkenliğiniz artabilir. Eğlenceli olacağınız ve ben merkezcil davranacağınız bir hafta olabilir. İstedikleriniz olmadığında kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Daha geniş bir bakış açısına ihtiyaç duyabilirsiniz. İşinizde özgür davranmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili hayalini kurduğunuz durumlar için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.