Aslan Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Nisan 2023

Aslan Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Organizasyonlar, projeleriniz ve beklentileriniz, sosyal çevrenizle meşgul olacağınız bir hafta geçireceksiniz. Sosyal çevrenizde görünür olacaksınız. Gruplar içinde aranılan kişi konumuna geleceksiniz. Özgürlükçü yapınızla farklılık yaratacaksınız. Arkadaşlarınız arasında dominant yönünüz ağır basacak. İş ilişkilerinizi sosyal çevreniz ile arttıracaksınız. Vizyonunuzu geliştireceksiniz. Yurtdışı bağlantılarınız artabilir. Mesleğiniz size para kazandıracak. Farklı bakış açıları kazanmak için seyahat etmek isteyeceksiniz. Kendinizi bilginizle öne çıkaracaksınız. Arkadaş çevrenizde kendi değer yargınızı korumak için mücadele edeceksiniz. Öğrenmeye istekli olacaksınız ancak kendi istediğiniz konularla ilgileneceksiniz. Üretkenliğinizi arttırmak için çaba harcayacaksınız.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.