Aslan Burcu (10-16 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Ekim 2022

Aslan Burcu (10-16 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya kardeşlerinizle bir araya gelip eğlenceli vakitler geçirerek başlıyorsunuz. Genel olarak iletişim yeteneğinizin güçleneceği ve herkesle anlaşabileceğiniz bir haftadasınız. Borçlarınız ve ödemelerinizle ilgili rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa bu hafta başarılı ve özverili çalışmanız takdir görebilir. Haftanın sonuna doğru arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Para ile ilgili konularda biraz savurgan davranarak sonradan pişman olacağınız harcamalar yapabilirsiniz dikkat edin annem.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.