Aslan Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Nisan 2023

Aslan Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Organizasyonlarınız, geleceğe yönelik projeleriniz, statünüz haftanın gündemini oluşturacak. İkili ilişkilerinizde yönetmek ve dizginleri elinizde tutmak isteyebilirsiniz. Hem programlı hem de rahat çalışmak isteyeceksiniz. Sorumluluk alırken size olan faydasını düşüneceksiniz. İşinizin finansal getirisi ile daha çok ilgileneceksiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek yeni bilgiler edinmek hoşunuza gidecektir. Yurtdışı bağlantılı organizasyonlara katılmak için girişimlerde bulunacaksınız. Yarım kalan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Korkularınızı günlük hayatınızda çevrenize yansıtmak istemeyeceksiniz. Bilmediğiniz konulara yönelebilirsiniz. Duygularınızı kendinize saklamak isteyebilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.