Aslan Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Aslan Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan

Haftanın ilk günü itibariyle arkadaşlarınız ile aranızda iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca eski arkadaşlarınız ile tekrar bir araya gelebilirsiniz. Çarşamba itibariyle yurtdışına çıkmak, taşınmak için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Cuma günü kariyerinize yön verecek önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazar günü ise partnerinizin baskısına mazur kalabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.