Aslan Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Aslan Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan

Salı günü ilişkiniz ile ilgili bazı sorumlulukları almanız gerekebilir. Partneriniz sizi kısıtlayabilir. Perşembe günü ilişkinizdeki sorunları çözüp, sorumlulukları alanlar evlilik yoluna girebilir. Partneri ile evlilik hakkında konuşabilirler. Cuma günü partneriniz ile seyahate çıkabilirsiniz. Aynı gün kariyerinizde sizi yıpratan krizleri çözmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Patronunuzun desteği ile bir eğitime başlayabilirsiniz. Pazar günü sağlığınız hakkında endişeleriniz olabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.