Aslan Burcu 04 – 10 Şubat 2019

4 Şubat 2019

Aslan Burcu 04 – 10 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Aslanlar ve Yükselen Aslanlar,

Değerli Aslanlar ve Yükselen Aslanlar

5 Şubat Kova burcundaki Yeniay sizin 7. Evinizde gerçekleşecek. Evlilik, eşle ilgili konular, uzun ilişkiler, ortaklı işler konularında yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Problemli konular çözülebilir. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler yaşanabilir, çocuk ve yaratıcılık konularından yana da şanslı bir haftanın içindesiniz.

Yurtdışı ile ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, eş vasıtasıyla bu konulardan desteklenebilirsiniz. Ortaklı işlerinizi yurtdışına taşıyabilirsiniz. Akademik konularla ilgili olarak da yeni gelişmeler yaşanabilir, fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu dönem her türlü anlaşma, sözleşme için uygun bir sürecin içindesiniz. Ancak bunu yaparken başkalarının kaynakları konusunda, sigortacılık, kredileri gibi konularda dikkatli olmalısınız. Bir anlık dalgınlık sonrasında pişman olabileceğiniz olayları doğurabilir. Kredi çekmek için çok uygun bir süreçte değilsiniz.

Çalıştığınız ortamla ilgili daha disiplinli bir sürece girebilirsiniz ancak çalıştığınız ortamın bu şekilde olmasından keyif alabilirsiniz. Bekarsanız ofis arkadaşlarınızdan biri size açılabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Aslan, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.