Aslan Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Aslan Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan

Haftanın ilk günü itibariyle yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya vasıtası ile bir flört edinebilirsiniz. Çarşamba günü çalışma ortamınızda sözünüzü dinletip, krizleri çözebilirsiniz. Perşembe günü kariyerinizde aniden fırsatlar elde edebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günü ise maddi destek görebilirsiniz. Miras konusunda gelişmeler yaşanabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.