AKREP (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

27 Haziran 2023

AKREP (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

Olaylara bakış açınız değişebilir. İletişim kurarken kullandığınız dili değiştirebilirsiniz. Yakın çevrenizden olumlu dönüşler alabilirsiniz. Yeni bir işbirliğine başlayabilir, işlerinizi arttırabilirsiniz. Haberleşme ağınızı arttırarak daha etkin hale gelebilirsiniz. Hayatınızı güzelleştirmek sizin elinizde olabilir. Eski olanı tercih etmek mi yeni bir sistem kurmak mı seçimini yapabilirsiniz. Hep aklınızda olan planlarınızı hayata geçirmek için doğru zaman olabilir. Hayattan beklentileriniz, inançlarınız değişebilir. Gelecekle ilgili planlarınızı değiştirecek kararlar alabilirsiniz. Yeni bir ortaklık ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hayatınıza yeni heyecanlar katabilirsiniz. İşle ilgili karar alırken sakin ve abartısız olmaya çalışmanız iyi olabilir. Hayatınızı yeniden şekillendirmek isteyeceğiniz zamanlardan geçebilirsiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.