AKREP (Şubat 2024 Aylık Burç Yorumları)

2 Şubat 2024

AKREP (Şubat 2024 Aylık Burç Yorumları)

Hayatınızda oluşacak yenilikler eviniz ve ailenizi de kapsıyor olacak. Evinizi, yaşadığınız ortamı değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissettiğiniz, özgür davranabildiğiniz ortamlarda yaşamak isteyeceksiniz. Bekarsanız anne evinden ayrılıp özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz. Evliliğinizde sorunlarınız varsa çözüme kavuşturmanız için elverişli zamanlar olabilir. Ailenizle zaman geçirmeyi ihmal etmeyin. Arkadaş grubunuz ve çevrenizde ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Bazı arkadaş gruplarınızla görüşmeyi sonlandırabilirsiniz. Organizasyonlara katılabilir, sosyal çevrenizi değiştirebilirsiniz. İlişkilerinizde sınırlarınızı ve projelerinizi tamamlamak için elverişli bir zaman olacak. Çevrenizin değişeceği bir ay olacak.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.