AKREP (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2022

AKREP (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

Farklı bakış açısındaki insanlarla bir arada olmak hoşunuza gidecektir. Her görüşe ayak uydurabileceğiniz bir ay olacak. Güçlü hisleriniz ve sezgileriniz olabilir. Seyahat etmek ruhsal anlamda iyi gelecektir. Tamamlamanız gereken eğitimlerinizi, işlerinizi bitirebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar, kardeşleriniz ile düşüncelerinizi paylaşma konusunda zorlanabilirsiniz. Empati yapmalarını bekleyeceksiniz. Ait olma duygusunu evinizde ve ailenizde hissedeceksiniz. Aileniz ile birlikte ama özgür olmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızı evinize davet edip vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aile kurma fikrini düşünebilirsiniz. Evinizi, kıyafetlerinizi, yaşam alanlarınızı yenilemek isteyeceksiniz. Orijinal tarzları beğenme olasılığınız fazla olacaktır. Atalarınızdan kalan maddi ve manevi değerleri yenileyip kullanmak isteyebilirsiniz. Ailenizden kalma miras konuları ile ilgili haberler alabilirsiniz. Kadın figürleri ile ilgili olabilir.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.