AKREP (Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Mart 2023

AKREP (Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları)

Kendinizle kalmak ve kendinizi dinlemek isteyeceksiniz. Hayattan beklentilerinizin ne olduğunu sorgulayacaksınız. Aklınıza takılan sorunlarınıza çözüm bulacaksınız. Yaptığınız ve yapmak istediğiniz aktivitelerden aniden sıkılabilirsiniz. Kendinizi sabote etmekten kaçınmalısınız. Bu ay en çok kendinize karşı adil olmanız gerekecek. Güvendiğiniz arkadaşlarınızla sohbet etmek ve sosyalleşmek size iyi gelecek. Duygularınızı ifade etmekten kaçınmamalısınız. Çalışma arkadaşlarınıza yardım etmeye hazır olacaksınız. İşlerinizi çabuk bitirmek isteyeceksiniz. Enerjinizden iş arkadaşlarınızda pozitif anlamda etkilenecektir. Sadece sabırsız halinizle çalışma arkadaşlarınızı panik havasına sokabilirsiniz. İşinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Hızlı hareket etme eğiliminiz iş yerinde kazalara neden olabilir. Evcil hayvan edinmek isteyebilirsiniz. Sağlık konularında şanslı olacaksınız ancak, beslenme düzeninizi aksatmamalısınız.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.