AKREP (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

28 Şubat 2023

AKREP (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

Sosyal gruplar içerisinde cana yakın, enerjik bir o kadar da eleştirel olacaksınız. Bilgilerinizi insanların faydalanması için organize etmek isteyeceksiniz. Hedefleriniz ve arkadaş çevreniz duygusal ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilir. Sorumluluğunu alan, düzenli kişilerle birlikte çalışmak isteyeceksiniz. Üzerinde çalıştığınız projelerinizi tamamlamanız iyi olacaktır. Sonrasında zorluk yaşamamanız adına alacağınız kararları iyice gözden geçirmeniz iyi olacaktır. Çalışma hayatınızda hızlı sonuç almak isteyeceksiniz. Dikkatinizin dağılmamasına özen göstermelisiniz. Hırslı ve çalışkan tavrınız çalışma arkadaşlarınızı da motive edebilir. İş yerinde yapılan hatalara karşı tahammülsüz olabilirsiniz. Söylemlerinizle olası krizler çıkarmamaya dikkat edin. Genel anlamda sağlığınız iyi olacaktır, yine de kendinizi ihmal etmemelisiniz. Yeni bir iş görüşmesine gidebilirsiniz. İletişim konularında sakin davranırsanız kazançlı çıkacaksınız.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.