AKREP BURCUNDA YENİ AY

4 Kasım 2021

AKREP BURCUNDA YENİ AY

AKREP BURCUNDA YENİ AY
Selamlar canım arkadaşlarım, 5 Kasım Cuma Türkiye saatiyle 00:14’de Akrep burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor. Etkisi yaklaşık 15 gün kadar sürecektir. Yeni ay, Ay ve Güneşin aynı pozisyonda olmasıdır. Yeni başlangıçlar enerjisi barındırır fakat ayın ışığı gözükmediği için yeni adımlar için 3 gün beklemeyi öneririm.

Yeni ay 12 derece Akrep burcunda olacağı için bu derece ve +/- 5 derece yakınlarında gezegen yerleşiminiz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Bu Yeni Ay, Yengeç, Akrep, Balık burçlarına sürpriz yeni başlangıçlar getirirken, Boğa, Aslan, Kova burçları ani gelişecek krizler ile uğraşmak zorunda kalabilir.
Akrep burcu, krizler, dönüşüm, cinsellik, tutku, derinleşme, okült konular, ölüm ve ölüm ötesi, tabular, mafya, vergiler, paylaşılan paralar, komisyonculuk, gizemli konular ile alakalıdır. Bu Yeni Ay etkisiyle gizli kalmış skandalları öğrenebiliriz. Bu gelişmeler biraz bizim için sarsıcı gelişmelere sebebiyet verebilir, biz de olayların derinini öğrenmeye merak salabiliriz.

Yeni Ay’ın yaptığı açılara baktığımızda Uranüs ile karşıt açı yaptığını görmekteyiz. Uranüs, şok edici gelişmelerden sorumludur. Bu dönemde hayatınızda sizi şaşırtacak gelişmelerin olduğunu görebilirsiniz. Ani kopuşlar, krizler yaşanabilir. Bu krizlerden bir Akrep gibi dönüşerek, güçlü ve soğukkanlı kalarak çıkabilirsiniz.
Yeni Ay anında Mars ve Satürn arasında kare açı var. Bu süreçte enerjinizin kesildiğini, amaçlarınız için uğraşacak enerjiyi bulamadığınızı fark edebilirsiniz. Yapmak istediğiniz başlangıçlar engellenebilir. Sizden büyük, otorite kişiler tarafından zorlanabilirsiniz. Bu günlerde öfke problemleri yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay anında Venüs Yay burcunun son derecesinde yer alacak. Bu dönemde sorunlu giden bazı ilişkilerin bittiğini gözlemleyebiliriz. Venüs, evlilik asteroidi Juno ile kavuşacak. Bazı ilişkilerde evlilik kararı alınarak ilişkiler kurtarılmaya çalışacak. Merkür ise Venüs ile sekstil açı kurmakta. İlişkide sorunları konuşarak çözme ve orta yolu bulma fırsatı bulabilirsiniz. Bu süreçte iletişim çok önemli olacak.

Yeni Ay, Türkiye Haritasının 5.evinde gerçekleşiyor. 5.ev, Dünya Astrolojisinde çocuklar, eğlence sektörü, halkın mutluluğunu, borsayı temsil etmektedir. Akrep Burcu ise Dünya astrolojisinde suç ve suçlular, örgütler, mafya, finansal konular, kitlesel ölümler, tabu konular ile temsil edilmektedir.

Genel olarak toparlayacak olursak bu yeni ayın gündem konusu;
• Depremler
• Çocuklar ile ilgili şok edici gelişmeler
• Mafya ile ilgili gizlenen konular
• Taciz, tecavüz haberleri
• İsyanlar, bastırılmış öfkenin ortaya çıkması görülebilir.
• Vergiler
• Toplu ölümler
• Uçak kazaları
• Zehirlenmeler olacak gibi gözükmektedir.
Evet zorlayıcı bir yeniayın etkisindeyiz ancak astroloji bize bu konularda kişisel önlemlerimizi alabilmemiz konusunda yardımcı olmak için var. Dolayısıyla paniğe kapılmak yerine önlemlerimizi almak bu süreci daha kolay atlatmamıza yardımcı olacaktır.

Sevgilerimle Tuğba Karadayı Ulusoy

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.