Akrep Burcu(13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

12 Haziran 2022

Akrep Burcu(13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftaya borçlarınızla ilgili alacağınız haberlerle başlıyorsunuz. Aniden oluşabilecek kazalara ve hastalıklara karşı önlem almanız gereken bir dönemdesiniz. Bazı konularda yapacağınız girişimler için ebeveynlerinizden destek görebilirsiniz. Aşk hayatınızda beklentinizi karşılamayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınızdan duyacağınız başarı haberleri sizi mutlu edebilir. Aile içinde değersizlik hissi yaşayarak bir takım zorlanmalar içine girebilirsiniz. Eşinizden beklediğiniz hediyeyi bu hafta alabilirsiniz. Olmanız gereken bir ameliyat varsa bu dönem karar verebilirsiniz. Maddi konularda hak ettiğiniz etkileri göreceksiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.