Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

AKREP BURCU

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, haftanın ilk günü ev ve yuva alanlarınızda ani değişimler yaşayabilirsiniz. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız eviniz ve ailenizde olacak. Evinizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü civarında ilişkinizle ilgili ani tepkiler verebilirsiniz. Partneriniz ile ani sorunlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise aileniz ve partneriniz arasında kalabilir. Baskı altında hissedebilirsiniz. Bunun yanında çocuklarınız var ise onlarla veya aşk hayatınızda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Pazar günü ev, aile konularıyla ilgili kalıcı gündemleriniz olabilir. Taşınma kararı alabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.