Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, finansal konular, nafaka, kredi, borçlar, çocuklar, hobiler, günlük rutin işler, sanatsal aktiviteler gibi konular gündemde olabilir.

Hafta başında, yakın çevre iletişim ve aile konuları gündemde olurken hafta sonunda ise, krediler, borçlar, miras, nafaka gibi konular daha gündeminizde olabilir. Yaratıcılık gerektiren uğraşları olanlar için destekleyici bir zamandır. Ancak bunun finansal boyutu ile mücadele etmeniz gerekebilir. Çocuklarla ilgili, nafaka gibi konularda bir zorlanma yaşayabilirsiniz. Bu konularda çocuk için neyin yararlı olacağına biraz sezgilerinizle karar verebilirisiniz. Çocuklar, bizim hayattaki yaşam sevincimiz, onları bize bağışlayan ilahi güce teslim olmalıyız. Kendinizi onlara adamanız gereken bir süreç olabilir. Günlük rutin işlerinize, astlar üstlerle ilişkinize, çalışma ortamınıza, sağlığınıza finans konusunda olumlu destekler bulunmaktadır. Finansal konularda başkalarına fayda sağlamanız size de yarar sağlayacaktır.

Hafta sonu, çocuklarla ilgili yapmak istedikleriniz konusunda harekete geçebilirsiniz. Çocuk sahibi olma veya çocuğunuz varsa onun için neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda sezgilerinize güvenme zamanıdır. Yaratıcı sanatsal hobiler, aktiviteler konusunda desteklendiğiniz bir zaman dilimidir. Kendinizi ruhsal konularda da oldukça yaratıcı hissedebilirsiniz. Sanatla ilgili bir hobiniz varsa oldukça yaratıcı, manevi yönü güçlü eserler üretebilirsiniz.  Aşkla ilgili konularda fazla hayalci davranma riskiniz var, gerçekten ne istediğinizi tartmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz.

Akrep , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.