Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

AKREP BURCU

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, haftanın ilk günü aileniz ve eviniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Salı günü evinizde süregelen problemleri çözebilirsiniz. Çarşamba günü partneriniz ve aileniz arasındaki gerginlikler sizi yorabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da aileniz ve evinizle ilgili yenilikler ortaya çıkabilir. Taşınmanız gerekebilir. Aynı gün ailenizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi günü ailenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Pazar günü ise hayal ettiğiniz bir ilişki için adım atabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.