Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler ve Yükselen Akrepler, haftaya arkadaşlarınıza, hedeflerinize odaklanmış şekilde başlayacaksınız. Hafta ortasında maddi konularla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Maddi kazançlarınızla ilgili kayıplar yaşanabilir. Kendinizi daha sosyal hissedebileceğiniz, öne çıkabileceğiniz bir dönem yaşayabilirsiniz. İş ortamınızdan mevcut maddi kaynaklarınızı düzeltmeniz için destekler olabilir. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin kırıldığı olaylar yaşanabilir. Güven sorunları yaşayabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.