Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

6 Temmuz 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, kendinizi geliştirdiğiniz konular, yurtdışı, yükseköğrenim, sağlık, günlük rutin işler, çalışma ortamı, finans, vergi, borçlar gibi konular gündeminizde olabilir.

Günlük rutin işlerinizle kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda bir çatışma yaşayabilirsiniz.  Rutinler bir türlü kendiniz geliştirmenize izin vermiyormuş gibi hissetmeniz olasıdır. Bu durumu gerçekten gerçekleştirmek istedikleriniz için mücadele ederek aşabilirsiniz. Hobilerinizden ve hayallerinizden de bu konuda destek alabilirsiniz.

Sağlık konusunda başkalarına şifa olmaya çalışmak size de iyi gelebilir veya günlük rutin işlerle ilgili başka birinin yükünü almak size hem ruhsal şifa hem de maddi getiri sağlayabilir.

Bu hafta, Kiron sizin 6. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Bu süreçte sağlık problemlerinizin kaynağını anlayabilmek için analiz yapabilirsiniz. Tüm sağlık problemlerimizin altında yatan mutlaka kök bir psikolojik sorun yatmaktadır. Bu süreç bu konulara eğilmeniz için ideal zamanlardır.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. Kendini geliştirmek istediğiniz konularda kafa karışıklığı yaşamış olabilirsiniz veya yurtdışı işleriniz ilgili konularda bir sürü aksaklıkla yaşamış olabilirsiniz. Tüm bu aksaklıkların ve gecikmelerin sona ereceği zamanlar artık başlıyor.

Aşkla ilgili, içinizde kelebekler uçuştuğu bir süreçtesiniz, hayaller aleminde yaşıyor gibisiniz, platonik bir aşk yaşıyorsanız o kişiyi gerçekten tanıyıp tanımadığınıza emin olun. Yoksa kafanızda yarattığınız yanlış kişiye aşık olabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili olarak baş ağrılarına dikkat edin. Yoğunluk ve stres sizde baş ağrısı yapabilir. Olabildiğince sakin kalmaya çalışın. Sinir yorgunlukları yaşayabilirsiniz.

 

Akrep , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.