Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

AKREP

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep, Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Haftanın ilk günü ailenizin desteğini alabilirsiniz. Aile içindeki sorunlarınızı çözebilirsiniz. Çarşamba günü fiziksel veya ruhsal bir rahatsızlığınız artık sonlanabilir. Kendinizi iyileşmiş hissedebilirsiniz. Bu dönemde kontrol edemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz, bunları akışına bırakmak size daha iyi gelecektir. Perşembe günü itibariyle maddi konularda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Kazançlarınızda artış olabilir. Cuma günü bazı korkularınız ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu korkular sizi geriye çekebilir. Cumartesi günü rüyalarınız çok hareketli olabilir. Rüyalarınız vasıtası ile bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Pazar günü size iyi gelen konuşmalar yapabilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek konulardan bahsedebilirsiniz.

Akrep, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.