Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

30 Kasım 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

AKREP BURCU

Selamlar sevgili Akrepler ve Yükselen Akrepler, haftaya İkizler burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Sizin krizler, borçlar, miraslar, ameliyatlar, ortaklaşa kazanılan paralarla ile ilgili alanda gerçekleşen tutulmada bu konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor. Zihniniz önümüzdeki haftalarda maddi kazançlarınız, gelir kaynaklarınızda olabilir. Hafta sonu maddi kaynaklarınızla ilgili bir iyileşme söz konusu olabilir. Pazar günü sizi iyi hissettirecek bir flörte başlayabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili bir hayaliniz gerçekleşebilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.