Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Hafta başında maddi kaynaklarınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Aynı gün aşk ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evli olanlar ise çocuk istediklerini fark edebilir. Salı günü ailenize maddi destek verebilirsiniz. Ayrıca ev alma, mülk edinme gibi gündemleriniz olabilir. Çarşamba günü kardeşleriniz ile yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Size iyi gelecek, keyifli gündemleriniz yaşayabilir. Cumartesi günü civarında parasal konularda önemli gündemler yaşayacaksınız. Bu süreçte yeni maddi kaynaklar elde edebilirsiniz. Maaşınıza zam alabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.