Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

29 Haziran 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, kardeşler, yakın akrabalar, her türlü yazılı ve sözlü iletişim, yüksek öğrenim, yurtdışı, kendinizi geliştirdiğiniz konular, eşler, ortaklar gibi konular gündeminizde olabilir.

Kardeşler, kuzenler ile ilgili uzun süredir gündeminizde olan sizi değişime zorlayan bir konu olabilir. Bu konu yıl sonuna kadar devam etmekle birlikte artık gündeminiz daha belirgin hale gelmiş olabilir. Ancak, biraz daha bu şekilde yol almanız gereken bir süreç sizleri bekliyor.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü bizi yine sorumluluklarımızla sınayacaktır. Bu köklü değişiklikte eksik kaldığınız konuları size hatırlatacaktır. Bu süreç bu eksikleri tamamlama zamanına işaret eder.

Yurtdışı konular, kendinizi geliştirdiğiniz konularla ilgili yeni fikirlerin gündeme de olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Bu konularda beyin fırtınası yapabilirsiniz. Düşünün, yazın, uygulayın. Hedefleriniz belirleyin. Eşiniz ve ortağınızdan bu konularda oldukça destek alabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor.

Aşkla ilgili, hayallerinizi biraz erteleyebileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor. Hayal kırıklıklarına karşı dikkatli olun. Gerçekçi düşünmekte zorlanacağınız bir zaman dilimindesiniz. Yanlış kararlar almamaya dikkat edin.

Sağlık konusunda migren, baş bağrışı, kulak burun boğaz enfeksiyonları ya da başınıza alabileceğiniz darbeler konusunda dikkatli olmanız gerekebilir.

 

Akrep , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.