Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

AKREP BURCU

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü partnerinizle iletişiminiz artabilir. Partnerinizle bir seyahat gündeme gelebilir. Hafta ortasında çocuğunuzla ilgili maddi bir kriz yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzun fazla para harcaması problem yaratabilir. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Bu dolunay sizlerin eğitim, yabancılar, yurtdışı ile ilgili konularda gerçekleşecek. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Süregelen bir eğitiminiz varsa onunla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Yeni yılın ilk günü ise aşk hayatınızda hareketlenmeler yaşanabilir. İletişiminiz artabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.