Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

AKREP

Akrep Burcu, Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Haftanın başından itibaren eski korkularınız ile yüzleşebilirsiniz. İletişim konularında kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Çarşamba günü aşık olmak için şahane bir gün! Hayallerinizin aşkı size gelebilir. Perşembe günü ailenizin desteğini görebilir ve kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Cuma günü ev içinde abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Ailenize karşı düşünmeden davranabilirsiniz. Aynı gün kardeşleriniz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Birbirinizi kırabilirsiniz. Cumartesi günü, iletişiminiz kuvvetleniyor. İsteklerinizi, amaçlarınızı çok daha iyi ifade edebileceksiniz.

Akrep, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.