Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

AKREP

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Haftaya daha krizli başlayabilirsiniz. Daha karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz. Çarşamba günü civarında dolandırılmalara çok dikkat etmelisiniz. Özellikle daha fazla kazanacağınız vaadiyle kandırılıp elinizdekinden de olabilirsiniz. Kumar, kripto para, borsa gibi yöntemlere bu dönemde çok yaklaşmamanızı tavsiye ederim. Perşembe günü ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Evin unuttuğunuz bir yerlerinden para çıkabilir. Cumartesi günü evinizi değiştirmek isteyebilir, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Geçici bir etki olduğunu bilin. Aynı gün itibariyle enerjiniz yerine geliyor. Daha hırslı fakat daha sinirli olabilirsiniz ?

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.