Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

AKREP BURCU

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, haftanın ilk günü ailenizle ilgili bazı sorunları çözebilirsiniz. Salı günü partneriniz ve aileniz arasında kalıp gerginlikler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Kariyer hayatınızda bazı netleşmeler, tamamlanmalar yaşanabilir. Aynı gün eğitiminiz veya yakın çevrenizle ilgili kalıcı değişimler, dönüşümler yaşanabilir. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Ev alma, taşınma kararı alabilirsiniz. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, aile içinde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Evinizde bazı teknik sorunlar oluşabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.