Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Hafta başından itibaren odağınız parasal kaynaklarınıza kayıyor. Bu süreçte para konuları ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Maaşınız, alacağınız ödemeler sizin için önem kazanacak. Maddi olanaklarınızı arttırmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü itibariyle değer verdiğiniz konuları sorgulayabilirsiniz. Özellikle kendinizin değerli olduğunu unutmayın ve bunu kendinize hatırlatın. Bu dönemde daha çok para konuşabilirsiniz. Gittiğiniz mekanda bile hasılat hesaplayabilirsiniz 🙂 Cumartesi günü ise aile içinde süregelen sorunları çözebilirsiniz. Ebeveynleriniz ile aranızdaki problemleri çözerek, barış ortamı kurabilirsiniz. Özellikle ev içi sorumlulukların paylaşımı ile ilgili sorunlar ortadan kalkabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.