Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

21 Haziran 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, finansal konular, nafaka, kredi, borçlar, çocuklar, hobiler, günlük rutin işler, sanatsal aktiviteler gibi konular gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketinden dolayı hayattan zevk aldığınız konularda biraz hayallere dalabilirsiniz. Gerçeklerden uzaklaşma eğiliminizi fazla abartmamaya çalışın. Kumar, şans oyunları gibi spekülatif yatırımlardan da uzak durmanız gereken bir süreçtir. Yine çocuklarınız ilgilendiren konularda kafanız karışabilir, önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Çocuklarla ilgili karalarda mutlaka eşinize de danışmanızı tavsiye ederim.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Kredi, borçlar, vergiler, nafaka gibi konularda artık size keyif veren gelişmeler yaşabilirsiniz. Sizin için kriz yaratan durumlar varsa bu konularda bir rahatlama ve çözüme kavuşma görülebilir.

Mars’ın Koç burcuna geçişi ile sağlık konuları gündeminizde olabilir. Uzun süredir olan bir tedaviniz hız kazanabilir. Bu süreçte yeni sağlık problemleriniz olsa  bile iyileşme sürecinizde yine hızlı olacaktır. Ailenizle ilgili sorumluluklarınızın artmasından kaynaklı günlük rutin işlerinizde de yine bir hareketlenme söz konusu olabilir.

Sağlık konusunda, hayvanlarla ilgili bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Belki ısırılma ya da attan düşme gibi kazalar meydana gelebilir. Hızlı hareket etmek kaza getirebilir. Çok büyük bir zarar getirmemek ile birlikte dikkat etmekte fayda var.

Evlilik ile ilgili daha öncesinden sonra meydana gelen problemler tekrar gündeme gelip konuşabilir. Ayrıca eşin kazancında artış gerçekleşebilir.

Kariyer de ise büyük kazançlar gözükmese de çok çalışacağınız bir hafta olabilir. Büyük hedeflere ulaşmak için daha vakit gerekse de emek göstermeye başlayabilirsiniz.

 

Akrep , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.