Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

AKREP BURCU

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Sizlerin ev, aile ile ilgili alanda yaşanacak. Yeni bir eve taşınabilirsiniz. Şehir değiştirme kararı alabilirsiniz. Ailenizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız iletişiminiz, kardeşleriniz ve yakın çevrenizde olacak. Kardeşlerinizle ilgilenmeniz gereken bir dönem olabilir. Kendinizi anlatmak, ifade etmek isteyeceksiniz. Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. Bu süreçte daha fazla konuşabilir, başkaları ile daha çok iletişim kurma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hafta ortasında kardeşlerinizle veya yakın çevrenizle ilgili sorumluluklarınız artabilir ve bu sizi biraz huzursuz edebilir. Kardeşlerinizle tartışmalara açık olabilirsiniz. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. İletişim tarzınız biraz keskin olabilir. Cuma günü partnerinizle konuşarak rahatlayabilirsiniz. Hafta sonu kardeşleriniz veya yakın çevreniz ile yaşadığınız problemler yüzünden kırılmış veya yorgun hissedebilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.