Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Haftaya aşk hayatınıza odaklı başlıyorsunuz. Yataktan çok keyifli kalkabilirsiniz. Salı günü itibariyle iç çatışmalarınız artık sonlanıyor. Son dönemde yaşadığınız korkulardan artık kurtuluyorsunuz. Karmaşık rüyalarınız da son bulacaktır. Ayrıca, aileniz ile ilişkinizin daha keyifli hale geldiğini görebilirsiniz. Evinizi taşımak istiyorsanız güzel fırsatlar bulabilirsiniz. Aynı gün, ailenizden aldığınız destek ile bazı sorunlarınızı çözebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Çarşamba günü sağlığınız ile ilgili bazı gündemler ortaya çıkabilir. Günlük rutinlerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Cuma günü, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmeye çalışırken sorun yaşayıp kabuğunuza çekilebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız kendinize kayıyor. Bir süredir geriye çekilmiş olabilirsiniz, artık sizin zamanınız geldi! Kendi amaçlarınız, istekleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Dış görünüşünüze daha fazla dikkat edebilirsiniz. Akrep Burcu ve Yükselen Akrep.

Akrep, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.