Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Hafta başında aileniz ile ilgili abartılı durumlar yaşayabilirsiniz. Aile içinde tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Çarşamba günü ise kardeşleriniz ile ilişkinizi güçlendirdiğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde sözünüz dinlenebilir. Aynı gün ilişkinizde bazı kopuşlar yaşayabilirsiniz. Aniden gelişen durumlara karşı tedbirli olmanızda fayda var. Cuma günü civarında ilişkiniz ve partneriniz ile ilgili çok önemli gündemleriniz olabilir. Eğer sorunlu giden bir evliliğiniz var ise boşanma kararı alabilirsiniz. Bazı ilişkiler için ise evlilik kararı gündeme gelebilir. Bu süreçte sağlıklı bir iletişim tarzı benimsemeniz, kendinizi iyi açıklayabilmeniz sizin faydanıza olacaktır. Pazar günü aile içinde tansiyon yükselebilir. Ebeveynlerinize istemeden ağır şeyler söyleyebilirsiniz. Aynı gün yakın çevreniz ile önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.