Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

15 Haziran 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta yurtdışı konular, yükseköğrenim, çocuklar, hobiler, yakın çevre, kardeşler, kuzenler gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini yabancı ülkeler, hukuk, uzak yerlere seyahat gibi konularda yaşayacaksınız. Bir yurtdışı seyahat gündeminiz varsa ekstra dikkatli olmalısınız, bu seyahat planında bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Hukuksal konular gündeminizdeyse yeni başlangıçlar yapmamaya özen gösterin.

Kardeşler, kuzenler yakın çevre veya iletişim konularında uzun süredir zihninizi yoran bir gündeminiz olabilir. Kardeşlerinizle veya kuzenlerinizle uzun süredir görüşememiş olabilirsiniz. Onlarla görüşmek, kafa dağıtmak belki bu süreçte mümkün olabilir. Veya uzun süredir sosyal medya aracılığıyla yapmak istediğiniz bir konu vardır, bu konuda çok yaratıcı fikirler aklınız gelebilir. Bu konular her neyse size iyi geleceğini düşünüyorum.

İlişkilerle ilgili yakın çevrenizden öğreneceğini bilgiler biraz hayal kırıklığı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Ancak yine de yakın çevrenizden alacağınız destekle bu zorlu süreci atlatabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili olarak alerjiler ve ayakla ilgili problemlere dikkat.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması, kendinizi geliştirmek istediğiniz alanında yeni başlangıçlara işaret ediyor. Belki uzun süredir almak istediğiniz bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler, taşınma, online eğitim, sosyal medyada adınızı daha fazla duyurma konusunda yepyeni bir döneme giriyorsunuz.

 

 

Akrep , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.