Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler ve Yükselen Akrepler, , oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin maddi kaynaklar, değerler alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde yeni maddi kaynaklar arayışında olabilirsiniz, yeni kazanç kapıları açılabilir. Hafta başında eğitimle ilgili güzel destekler bulabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Salı günü civarı iş hayatınızdan maddi destekler bulabilirsiniz. Para kazanmakla ilgili harekete geçebilirsiniz. Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Zihinsel olarak oldukça yoğun olabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor. Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Maddi konularda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız artabilir. Öz değer duygunuz gelişebilir. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var. Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Satürn Oğlak transitinin bitmesi ile iletişim, kardeşler, yakın çevre, eğitim konularında yaşadığınız gecikmelerin, sınavların sonu gelebilir. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir. Bu dönemde sizi zorlayan derslerinizi verip mezun olabilirsiniz. Sizin de içinde bulunduğunuz Sabit Burçlar için dönüştürücü zamanların başlangıcına geldik.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte evinizle, ailenizle ilgili yapılanmalara gidebilirsiniz. Evinizde, ailenizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Aile büyülerinizin bakımı ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size ev, aile konularında şanslar verebilir. Taşınma kararı alabilirsiniz, kendinize uygun bir ev bulabilirsiniz. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.