Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Hafta başında maddi kazançlarınız için daha fazla emek göstermeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Alacaklarınızı almak için daha çok uğraş göstermeniz gerekebilir. Aynı gün itibariyle iletişiminiz de artabilir. Kendinizi açıklamak, daha çok konuşmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü kardeşleriniz ile aranızda ki sorunların çözülemediğini fark edebilirsiniz. Bu durum canınızı sıkabilir. Pazar günü sözleriniz ile karşınızdaki insanları kırabilirsiniz. Ağzınızdan çıkan sözcüklere dikkat edin. Aynı gün sağlığınız ile ilgili önemli bir gündeminiz olabilir. Bazı hastalıklarınızın üstesinden gelebilir, iyileşebilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.