Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

AKREP

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep, Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Haftaya maddi konulara odaklı başlıyorsunuz. Uyanır uyanmaz banka hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Çarşamba günü ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Para biriktirmeye başlayabilirsiniz. Ev almak için yatırım yapabilirsiniz. Cuma günü bilinç altı korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Ruhsal sağlığınız çok daha iyiye gidebilir. Fiziksel olarak da daha sağlıklı hissedebilirsiniz. Cumartesi günü kendi değerinizin farkına varabilirsiniz. Özgüvensizlik probleminiz var ise bunu yenebilirsiniz. Pazar günü beklemediğiniz yerden para haberi gelebilir.

Akrep, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.