Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

AKREP BURCU

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Aileniz ile ilgili keyifli haberler alabilirsiniz. Aile içinde bir küslük var ise bu düzelebilir. Bir hastalığınız var ise evde tedavi olma şansınız olabilir. Salı günü civarında ev ile ilgili konularda partneriniz ile gerilebilirsiniz. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin iletişim, eğitim, kardeşler alanında gerçekleşecek. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz ile ilgili gündemler oluşabilir. Onların hayatı ile ilgili yenilikler gelişebilir. Yakın çevreniz ile aldığınız sorumluluklar yüzünden gerilebilirsiniz. Partneriniz ile ilgili kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İlişkinizde sorumluluklarınız artabilir. Perşembe günü civarında kardeşleriniz vasıtasıyla ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. Odağınız eğitim yaşamınız, kardeşleriniz, yakın çevrenizde olabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.