Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

31 Mayıs 2020

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Finansal konular, krediler, borçlar, nafaka, çocuklar, hobiler, yükseköğrenim, inançlar, eşler, maddi kaynaklar gibi konuların gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, maddi kaynaklar, gelir-gider durumu, kazançlar, para yönetimi ile ilgili artık bazı olayların sonuçlanması anlamına geliyor olabilir. Bizi zorlayan konuların tamamlanması veya uzun süredir kafamızı kurcalayan bir konuda adım atmak gibi düşünebiliriz. Maddi olarak bizi zorlayan yükümlülüklerin sona ermesi veya maddi birikim yapamadığımıza inandığımız için bazı harcamalarımızı kısmamız gerektiğimizin farkına varacağız.

Bize kazanç sağlayan başkalarının gelirleri mesela eşimizin kazancı veya eşimizden almış olduğumuz nafaka gibi konularda hayatımızda bazı gelişmeler olabilir. Ancak bu konunun bizi çocuklarla ilgili veya hayattan zevk aldığımız alanlarla ilgili konularda bir mücadeleye sürüklememesine dikkat etmeliyiz. Çünkü bu mücadele bizi biraz yorabilir. Değerlerimizle ilgili sınanabiliriz.

Gerçekleştirmek istediğimiz hayallerimiz, kendimiz ait hissettiğimiz veya kendimizi gerçekleştirdiğimize inandığımız konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Bu gelişmeler, ortaklıklar, yakın ilişkiler alanında da olumlu etkilere sebebiyet verebilir. Sadece bu gelişmelerin sağlığımızı olumsuz etkilememesi konusunda biraz dikkatli olmamız gerekebilir. Herkesi mutlu etmek size de iyi gelecektir ancak kendinizi fazla yıpratmayın.

Akrep , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.