Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Haftaya oldukça konuşkan başlayabilirsiniz. İletişim sizin için gün boyu önemli olacak. Çarşamba günü kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. Hızlı kararlar almaya yatkınlık gösterebilirsiniz. Özellikle ailenizi kırmamak için biraz daha sakin olmanızı tavsiye ederim. Perşembe günü aileniz ile tartışabilirsiniz. Aileniz tarafından baskılandığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle amaçlarınız için gösterdiğiniz çabayı aileniz anlayamayabilir. Cuma günü ise aşk hayatınızda oldukça güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hoşlandığınız kişi size açılabilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Cumartesi günü ani kararlar almamaya dikkat edin. Aldığınız ani kararlar sizi zora sokabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.