Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Hafta başında önemli söylemlerde bulunabilirsiniz. Sözleriniz oldukça etkili olabilir. Başkalarını etkiniz altında bırakabilirsiniz. Salı günü maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Özellikle flörtlerinizin etkisinde kalıp düşünmeden çok para harcayabilirsiniz. Çarşamba günü ailenize karşı abartılı tavırlar sergileyebilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol etmekte zorluk yaşayabilir, onları kırabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevrenizde bazı krizler deneyimleyebilirsiniz. Bu yüzden yakın çevrenizi gözden geçirip yapılandırabilirsiniz. Aynı gün kendi değerinizi fark edebilirsiniz. Özgüveniniz artabilir. Pazar günü dolandırılma riskiniz var. Kimseye güvenip kart numaranızı, kimlik numaranızı vermeyin!

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.