Akrep Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Haziran 2022

Akrep Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay kardeşlerinizle yaşadığınız küslük ve dargınlıklar son bulabilir. Kariyer hayatınızda oluşacak olumlu gelişmelerin yanında kardeşlerinizle aranızı düzeltmeniz de size iyi gelecektir. İş hayatınızda kendinizi daha iyi göstereceğiniz bu dönemde yeni teklifler alabilirsiniz. Bu teklifler size yeni kapılar açarken aynı zamanda yaratıcılığınızın gelişeceği bir alanda oluşturabilir. Aşk hayatınızda yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Tanışacağınız insanla aranızda oluşacak çekim sizin için uzun bir birlikteliğe işaret edebilir. Sürpriz ve ani bir evlenme teklifi alabilirsiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.