Akrep Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Akrep Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Akrep

Yeniay sizin fikirler zihin basın yayıncılık yakın çevre ve kardeşler evinizde gerçekleşeceği için bu konularla alakalı yine gündemler meydana gelebilir. Daha önce almak istediğiniz bir eğitim var ise ve alamadıysanız Venüs retrosunu da değerlendirip o eğitimi alabilirsiniz. Ocak ayının ortalarında özellikle çocuklar hobiler ve flörte işleriniz ile alakalı para harcamaları fazlasıyla yapabilirsiniz abartmayın annem. Dolunay sizin yüksek eğitim fikirler inanç evinizde ve yurtdışı bağlantılı evinize gerçekleşeceği için aldığınız eğitimde derinleşebilir belki de yurtdışı bağlantılı konular yabancılar ön plana çıkabilir. Mars’ın da Oğlak burcuna geçmesi fikirler, yakın çevre, basın, yayıncılık ve sosyal medya konuları ile alakalı mücadele verebilirsiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.