Akrep Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Akrep Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Akrep

Ay başında yeni bir çalışma ortamına girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız değişebilir. 5 Nisan’dan itibaren aşık olabilirsiniz. Eğer ilişkiniz var ise partneriniz ile romantik zamanlar geçirebilirsiniz. 11 Nisan’dan itibaren partneriniz ile daha fazla iletişimde olabilirsiniz. 15 Nisan itibariyle hobileriniz ile daha çok uğraşabilirsiniz. 16 Nisan’da iç sıkıntılarınızı çözebilirsiniz. Terapi almaya başlayabilirsiniz. 20 Nisan itibariyle odağınız ilişkiniz ve partnerinize kayabilir. Onunla olmayı daha çok isteyebilirsiniz. 30 Nisan itibariyle operasyon kararı alabilirsiniz. Ay sonunda evlilik kararı alabilirsiniz. Hala hayatınızda biri yoksa hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.