Akrep Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Akrep Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Akrep

Bu ay başından itibaren çalışma ortamınızdaki kadınlar ile aranız düzelebilir. Ayın 11’inden itibaren ofisinizi büyütebilirsiniz. Çalışma hayatınızda daha önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise unuttuğunuz borçlarınız canınızı sıkabilir. 15 Mayıs civarında hayatınızın gidişatı değişebilir. Kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. 21 Mayıs itibariyle okült konulara odaklanabilirsiniz. Ayrıca ameliyat gündeminiz olabilir. 25 Mayıs’tan sonra ise sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle ateşli hastalıklar yaşayabilirsiniz. Ay sonu ise aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Kalbiniz boş ise ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.