Akrep Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Akrep Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Akrepler;
Ayın başı çok güzel bir Yeniay gerçekleşecek. Flört konularınızda yenilikler ve şifalanmalar gündemde olabilir. Çocuklarınız ile alakalı bazı konular gündeme gelebilir. Ardından enerjiniz ve hazzınız yuvanızda, ailenizde olabilir. Zihniniz flört konularına ve çocuklarınız hakkındaki konulara daha fazla çalışabilir. Çocuklarınız ile daha fazla iletişimde olmak isteyebilirsiniz. Gerçekleşecek Dolunay ile birlikte sosyal çevrenizde bazı durumlar ortaya çıkabilir. Ayın sonuna doğru algınız çalışma ortamınıza, günlük rutinlerinize yönelebilir.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.