Akrep Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Akrep Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, 5 Kasım’da kendiniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzü de değiştirebilirsiniz. Aynı gün itibariyle iletişim tarzınız güzelleşebilir. Kız kardeşiniz veya kuzeninizden destek alabilirsiniz. Yakın çevreniz vasıtası ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 6 Kasım’dan itibaren kendiniz ile ilgili düşünceleriniz olacak. Hayatınızın gidişatını daha fazla düşünebilirsiniz. Ayrıca kendinizi çok daha iyi ifade edebileceksiniz. 19 Kasım civarında ilişkiniz için tamam mı, devam mı kararı alacaksınız. Bu kararı siz vermeyebilirsiniz karşınızdaki insan da ilişkinizi bitirebilir. İlişkilerinizde kadersel bir dönüm noktası yaşayacaksınız. İyi giden ilişkilerde evlilik kararı alınabilir. 22 Kasım itibariyle odağınız para konularına kayacak. Maddi konular sizin için önem kazanacak. 24 Kasım itibariyle yeni yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Para konularında daha fazla konuşabilirsiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.