Akrep Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

Akrep Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

Akrep

Ay başından itibaren giderlerinize ve borçlarınıza odaklanabilirsiniz. 13 Haziran itibariyle ameliyat kararı alabilirsiniz. 14 Haziran civarında maddi olarak rahatlayabilirsiniz. Paranız artabilir. 21 Haziran itibariyle seyahatlere çıkabilirsiniz. Keyifli vakit geçirebilirsiniz. 23 Haziran itibariyle çevrenizden de maddi destek alabilirsiniz. Daha önce verdiğiniz borçlar geri dönebilir. 29 Haziran civarında yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.