Akrep Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

29 Eylül 2022

Akrep Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay uzun zamandır görüşemediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Arkadaş gruplarınızla gülüp eğlenmek size iyi gelirken eğer ev değişikliği düşünüyorsanız taşınma durumunuz söz konusu olabilir. Evinizle ilgili yapacağınız dönüşümler uzun vadede size şifa getirebilir. Bu dönem spora başlamak istiyorsanız sizin için tam zamanı. Fiziksel olarak dinçleşeceğiniz ve enerjinizin artacağı bir süreçten geçiyorsunuz bunu iyi değerlendirin annem. Ayın sonuna doğru borçlarınızla alakalı birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz fakat geçici bir süreç olacağını söyleyebilirim. Zaman içinde ödemelerinizi rayına oturtarak bu stresinizden kurtulabileceksiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.